Przedstawiamy Wam niesamowitą okazję tuż przy kościele i głównym placu miasta.

Ta kamienica jest w doskonałym stanie, całkowicie odnowiona zaledwie kilka miesięcy temu. Nieruchomość znajduje się w bardzo centralnej części uroczego miasteczka Alhaurín el Grande (Malaga), w samym sercu historycznego centrum i jest bardzo dobrze skomunikowana. W bliskiej odległości znajdują się wszelkiego rodzaju punkty usługowe takie jak restauracje i piekarnie, szkoły, sklepy, banki, ośrodek zdrowia, usługi komunalne itp. Alhaurín El Grande jest również znany ze swojej oferty gastronomicznej – to romantyczne miasteczko ma zaskakująco żywe życie towarzyskie, żywą społeczność emigrantów i ekskluzywne restauracje.

Dom podzielony jest na 2 piętra i patio. Ma zabudowaną powierzchnię 86 m2 plus 20 m2 patio i znajduje się na działce o powierzchni 82 m2.

Rozkład: Na parterze znajduje się wejście, salon i jadalnia, kącik biurowy, w pełni wyposażona kuchnia w stylu amerykańskim, łazienka z prysznicem, pralnia oraz 20 m2 patio z pięknym widokiem na góry. Na drugim piętrze znajduje się hol z garderobą, łazienka z prysznicem oraz 2 duże sypialnie z szafami wnękowymi.

Dom jest naprawdę okazyjny, jest bardzo dobrze położony do poruszania się po mieście i jest gotowy do wprowadzenia się. Cena podana w walucie Euro.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, chętnie Ci pomożemy. Cena podana w walucie Euro.

Typ nieruchomości: Dom

Status nieruchomości: Sprzedaż

Rynek: Wtórny

Cena: 149000.00 EUR

Powierzchnia: 106.00 m2

Lokalizacja: Malaga Alhaurín el Grande

Ofertę przygotował:
Ventana Properties
Email: biuro@ventanaproperties.pl
Nr telefonu: 537720760