WILLA SANTA CLARA, Elegancja i luksus. 

Nowa na rynku willa Santa Clara znajduje się w Guadalmina Baja, jednym z najbardziej pożądanych obszarów zachodniej Marbelli. Ta urbanizacja, położona w prestiżowej lokalizacji, jest domem dla najbardziej imponujących prywatnych willi na wybrzeżu.

Na działce o powierzchni 1880 m2 Villa Santa Clara ma ponad 500 m2 powierzchni i około 200 m2 tarasów i oranżerii. Nieruchomość została niedawno całkowicie odnowiona przy użyciu wysokiej jakości materiałów i wykończeń. Dodatkowo posiada ogrzewanie podłogowe w całym domu. Baterie i akcesoria we wszystkich łazienkach są autorstwa Philippe’a Starcka.

Każda sypialnia ma ładne, otwarte widoki i własną łazienkę. Ponadto w głównej sypialni znajduje się garderoba. Styl i otoczenie tej posiadłości dają poczucie bycia w śródziemnomorskim wiejskim domu, gdzie dojrzałe i bujne ogrody sprawią, że poczujesz się jak we własnym prywatnym raju.

Guadalmina Baja ma to wszystko. Bezpieczna i spokojna okolica, kilka kroków od plaży, supermarketu, restauracji i barów Centrum Handlowego Guadalmina. To tylko kilka minut od prywatnych międzynarodowych szkół, obiektów sportowych, klubu golfowego Guadalmina i wszystkich usług San Pedro i Marbella, w tym luksusowych sklepów i restauracji w Puerto Banús.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej wyjątkowej willi, skontaktuj się z nami w celu umówienia się na obejrzenie. Cena podana w walucie Euro.

Typ nieruchomości: Dom

Status nieruchomości: Sprzedaż

Rynek: Wtórny

Cena: 2995000.00 EUR

Powierzchnia: 506.00 m2

Lokalizacja: Marbella Guadalmina Baja

Ofertę przygotował:
Ventana Properties
Email: biuro@ventanaproperties.pl
Nr telefonu: 537720760