Przestronny apartament w doskonałym stanie, położony przy Złotej Mili symbolicznego miasta Marbella, w urbanizacji Lomas del Rey. Nieruchomość składa się z przestronnego korytarza prowadzącego do dwóch dużych sypialni z łazienkami, oddzielnej kuchni, toalety dla gości oraz salonu-jadalni. Wszystkie pokoje mają bezpośredni dostęp do tarasu i korzystają z ogrzewania podłogowego.

Ten przestronny apartament zlokalizowany na pierwszym piętrze wyróżnia się ponad 60 m2 tarasem z widokiem na piękne ogrody komunalne. Części wspólne są bardzo zadbane i otoczone źródłami wody, mostami i dzikimi zwierzętami, które współistnieją w pełnej harmonii z mieszkańcami urbanizacji, tworząc idealne środowisko dla wszystkich rodzin. Zaawansowany system nadzoru wideo zapewnia niezbędne bezpieczeństwo wszystkim współwłaścicielom. Kompleks mieszkaniowy posiada kilka basenów.

Położony w uprzywilejowanej okolicy Marbelli. Lomas del Rey oferuje wygodny dostęp do najbardziej ekskluzywnego obszaru rekreacyjnego w mieście, patio ośrodka Puente Romano Beach Resort. Od wschodu do zachodu słońca poznaj prawdziwy styl życia w Marbelli w ekskluzywnej, zacisznej i relaksującej scenerii, ukrytej pośród bujnych, subtropikalnych ogrodów jednego z najbardziej luksusowych i rozrywkowych hoteli w Europie.

W cenie parking podziemny i komórka lokatorska. Cena podana w walucie Euro.

Skontaktuj się z nami i poproś o wizytę, z przyjemnością Ci pomożemy!

Typ nieruchomości: Mieszkanie

Status nieruchomości: Sprzedaż

Rynek: Wtórny

Cena: 595000.00 EUR

Powierzchnia: 175.00 m2

Lokalizacja: Marbella / NAGÜELES NAGÜELES

Ofertę przygotował:
Ventana Properties
Email: biuro@ventanaproperties.pl
Nr telefonu: 537720760