Jasny i przestronny apartament w bardzo dobrym stanie położony kilka metrów od Toru Wyścigów Konnych. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży.

LOKALIZACJA

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Point House położonej u zbiegu ulic Pallutha oraz Al. Wyścigowej. Położenie nieruchomości zapewnia dogodną komunikację z każdą częścią miasta. W odległości kilku minut znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe oraz pełna infrastruktura miejska (sklepy, przedszkola, szkoły, apteki itd.). W pobliżu znajduje się również wiele miejsc idealnych na spacery, bieganie i odpoczynek. Potok służewiecki, unikatowy Fort VII Twierdzy Warszawa oraz tor wyścigów konnych. Zaledwie kilka minut od Galerii Mokotów.

OPIS NIERUCHOMOŚCI

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze pięciopiętrowego strzeżonego bloku.

Na jego przestrzeń o powierzchni 86.2 m2 składa się:
– salon z kuchnią oraz wydzieloną częścią sypialnianą 40 m2
– sypialnia z łazienką z prysznicem – 16m2
– sypialnia – 7,8 m2
– łazienka z wanną
– garderoba – 2,98 m2
– loggia – 4,06 m2
– ogródek 27,15 m2

Przestronny salon połączony z kuchnią (z wydzieloną małą sypialnią) w naturalny sposób dzieli mieszkanie od części sypialnej dzieci. Mieszkanie jest umeblowane i znajdują się w nim wysokiej jakości sprzęty AGD.

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe (dodatkowo płatne – 40 tys. zł) oraz komórka lokatorska (w cenie mieszkania).

Typ nieruchomości: Mieszkanie

Status nieruchomości: Sprzedaż

Rynek: Wtórny

Cena: 1400000.00 PLN

Powierzchnia: 86.20 m2

Lokalizacja: Warszawa Aleja Wyścigowa

Ofertę przygotował:
VENTANA PROPERTIES
Email: biuro@ventanaproperties.pl
Nr telefonu: 537720760