Wyjątkowa oferta. Piękny duży Dom na ekskluzywnym osiedlu Villa Natura w zielonej i cichej części Wilanowa, doskonale skomunikowanej z miastem. 


  • 6 pokoi: Salon, 4 sypialnie, studio

  • 3 łazienki – 2 łazienki każda z wanną i prysznicem, 1 WC

  • 2 garderoby (jedna z nich pralnio-garderoba)

  • Kuchnia otwarta na salon z jadalnią 

  • Spiżarnia przy kuchni

  • Garaż na dwa samochody

  • 2 pomieszczenia gospodarcze przy garażu (kotłownia i schowek)


Parter to strefa dzienna z przestronnym salonem połączonym z jadalnią oraz taras wykonany z deski egzotycznej Garapa (tak jak elewacje) z zaplanowanym, widocznym na wizualizacjach basenem. Podłogi na parterze są na całości powierzchni podgrzewane i pokryte wielkoformatowym włoskim gresem. 
Na parterze jest również kuchnia z granitowym blatem oraz wygodna spiżarnia. 
Na parterze nie zabrakło miejsca na małą łazienkę z wc.

Przepiękne schody wykonane z dębu prowadzą na piętro. Tutaj są cztery wygodne pokoje. Podłogi są z litej dębowej deski. Master bedroom posiada garderobę oraz łazienkę. Dodatkowo na piętrze jest druga osobna łazienka i pralnio-garderoba. Na zewnątrz zachwyci nas oranżeria oraz duży taras z widokiem na zadbane ogrody. Poddasze na 2 piętrze – studio można przeznaczyć na gabinet lub miejsce do ćwiczeń, albo bawialnię. Tam jest też największy w domu taras – do własnej aranżacji.

Garaż jest z miejscem na dwa samochody z bezpośrednim przejściem do domu. Do garażu przylegają dwa pomieszczenia gospodarcze. Sprzedajemy nowoczesny dom o prostej, eleganckiej bryle. Bardzo funkcjonalne wnętrze dla 4-5-osobowej rodziny ceniącej wygodę, spokój i przestrzeń. Funkcjonalne rozwiązania i przeszklenia parteru umożliwiają przenikanie się ogrodu z domem i zapewniają dużo światła o każdej porze dnia. 

Ogród zaaranżowany i mało wymagający. Piękne wysokie tuje (ok 4m) oraz kwitnące cały sezon hortensje. Wykonany drenaż oraz automatyczne nawodnienie z czterema strefami.  Dom ma 4 lata, ale część wykończenia była wykonywana 2 lata temu więc jest niemal nowy.
Villa Natura to jedno z najbardziej ekskluzywnych osiedli w Warszawie. 

Ogrzewanie Gazowe (własny piec) – w większości podłogowe. 
Doprowadzony Światłowód Orange, Kanalizacja i Wodociąg. 

*Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.
**Autorskie prawa majątkowe do umieszczonych w ogłoszeniu autorskich fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie ogłoszeniodawcy. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody ogłoszeniodawcy jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.


Typ nieruchomości: Dom

Status nieruchomości: Sprzedaż

Rynek: Wtórny

Cena: 3680000.00 PLN

Powierzchnia: 246.50 m2

Lokalizacja: Warszawa

Ofertę przygotował:
Ventana Properties
Email: biuro@ventanaproperties.pl
Nr telefonu: 537720760