DOM NA JEDNEJ Z NAJPIĘKNIEJSZYCH ULIC SADYBY | NAROŻNA DZIAŁKA

Ten skrajny segment położny jest na jednej z najbardziej malowniczych ulic warszawskiej Sadyby. Okna połowy budynku skierowane są na południowy zachód i są w pierwszej linii Parku Szubełka, natomiast pozostałe skierowane są na ogrody i starodrzew sąsiednich willi. Działka narożna w kształcie trapezu daje poczucie dużej intymności i pozostawia przestrzeń do zagospodarowania. Starodrzew – orzech włoski, oraz drzewa iglaste, sprawiają, że działka jest urocza z dużym potencjałem.

SEGMENT W LONDYŃSKIM STYLU 
Ten typowy segment z lat 50-tych to cztery kondygnacje budynku – przyziemie, wysoki parter, piętro oraz drugie piętro z antresolą. Obecnie na każdym poziomie są dwa pomieszczenia. Drewniana klatka schodowa oplata środkową część domu gdzie znajduje się łazienka. Na piętrze znajdują się przestronne dwie sypialnie. Kolejny poziom, to właściwie kolejne mieszkanie z dużym przestronnym otwartym pokojem, sypialnia i antresolą. Dom jest świetlisty z dużymi oknami i tarasami na parterze oraz piętrze, naturalnie powiększającymi przestrzeń. 

Dom jest zadbany, wymaga remontu, a nowa aranżacja nada mu szyku i wartości. 
Oferta jest idealna dla rodziny lub pary.

LOKALIZACJA X 3
Ta część Starej Sadyby, to właściwie same atuty – bezpośrednie sąsiedztwo z Rezerwatem Przyrody Jeziorko Czerniakowskie, bliskość najlepszych szkół międzynarodowych, dogodne połączenie z centrum miasta, to wszystko sprawia, iż ta lokalizacja jest jedną z najlepszych w Warszawie.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Typ nieruchomości: Dom

Status nieruchomości: Sprzedaż

Rynek: Wtórny

Cena: 3000000.00 PLN

Powierzchnia: 180.00 m2

Lokalizacja: Warszawa Morszyńska

Ofertę przygotował:
VENTANA PROPERTIES
Email: biuro@ventanaproperties.pl
Nr telefonu: 537720760