Otworzymy przed Tobą nowe możliwości

Zaufaj ekspertom, którzy pomogą Ci zmienić otoczenie na lepsze

VENTANA

biuro nieruchomości

Eksperci od Udanych Transakcji

Zajmujemy się pośrednictwem sprzedaży, zakupu oraz wynajmu domów, mieszkań i lokali. W naszej ofercie są nieruchomości z Warszawy, z wypoczynkowych rejonów Polski oraz z Hiszpanii. 

SZUKASZ NIERUCHOMOŚCI

Myślisz o zakupie nieruchomości? Ułatwiamy, doradzamy i usuwamy przeszkody. W naszej ofercie znajdują się nieruchomości z Warszawy, z ciekawych rejonów Polski oraz z Hiszpanii.

Zapytaj o ofertę

ROzważasz Sprzedaż

Jesteś właścicielem atrakcyjnego domu, mieszkania, lokalu? Jeśli chcesz je sprzedać, zgłoś się do nas – wiemy, jak sprawić, by Twoja nieruchomość szybko znalazła właściwego nabywcę.

Dowiedz się więcej

planujesz wynajem

Chcesz powierzyć nam wynajem i oszczędzić sobie czasu i stresów? Zarówno Najemca jak i Wynajmujący doceni współpracę z naszym biurem, znajdując tu kompleksowe wsparcie. 

Poznaj szczegóły

potrzebujesz doradcy

Zapewniamy wsparcie procesu kupna-sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości, jak również przygotowania do transakcji, wsparciem pozakupowym i pełną obsługą nieruchomości.

Zapytaj o ofertę

strefa dewelopera

Jesteś Deweloperem i potrzebujesz zasobów w obszarze sprzedaży i marketingu? Zapraszamy do współpracy z naszym Biurem. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i dedykowany zespół sprzedażowy.

Dowiedz się więcej

Dlaczego Biuro Nieruchomości VENTANA PROPERTIES?

Ventana Properties to biuro nieruchomości, które profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Kompleksowo przeprowadzamy go przez proces zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. 

Prowadzimy pełną obsługę w językach: polskim, angielskim i hiszpańskim.

Indywidualne podejście

Więcej

Ventana Properties to butikowe biuro nieruchomości, gdzie znajdziesz profesjonalne wsparcie, skuteczność i zrozumienie dla swoich oczekiwań. Wyróżnia nas empatia i elastyczność.

Technologia i Digitalizacja

Więcej

Wykorzystujemy najnowsze narzędzia digitalowe optymalizujące i usprawniające procesy dopasowania i sprzedaży. Dzięki temu masz pewność, że obsługa naszego biura nieruchomości będzie profesjonalna, szybka i efektywna. 

Kompleksowość obsługi

Więcej

Oferujemy doradztwo w każdym obszarze związanym z nieruchomościami. Nasz zespół pracowników i współpracowników to wysoko wykwalifikowani eksperci z wieloletnim polskim i międzynarodowym doświadczeniem.

Najnowsze oferty

2 pokoje na osiedlu z własnym jeziorkiem 1340941

2 pokoje na osiedlu z własnym jeziorkiem 1340941

Szanowni Państwo Zapraszam do zapoznania się z ofertą słonecznego, przestrzennego mieszkania na jednym z najpiękniejszych osiedli w Warszawie. Apartament usytuowany jest na parterze kameralnego budynku. Przynależy do niego ogród z tarasem, na którym możemy podziwiać...

profesjonalizm

Jesteśmy ekspertami od korzystnych transakcji. Z nami celnie kupisz i korzystnie sprzedasz nieruchomość. Profesjonalnie i kompleksowo obsługujemy każdy obszar związany z Twoją transakcją.

bezpieczeństwo

Jasne warunki współpracy i transparentność to podstawy naszego funkcjonowania. Zapewniamy pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie procesu kupna-sprzedaży nieruchomości.

komfort

Pracujemy szybko i z zaangażowaniem. Dopilnujemy każdego szczegółu transakcji. Doradzimy w kwestiach technicznych, prawnych i finansowych. Zadbamy o Twój komfort.

NASZE KOMPETENCJE POTWIERDZAJĄ

Sprawdź już teraz jak działamy

Oferujemy pełną obsługę w języku polskim, angielskim i hiszpańskim

zadzwoń