Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Czekamy na Ciebie

Chcesz dostawać aktualne informacje o ofertach i trendach? Zaznacz także zgodę poniżej.

5 + 6 =

Godziny pracy

poniedziałek 10.00-18.00
wtorek 10.00-18.00
środa 10.00-18.00
czwartek 10.00-18.00
piątek 10.00-18.00
sobota 10.00-14.00

kontakt

Dlaczego Biuro Nieruchomości VENTANA PROPERTIES?

Ventana Properties to biuro nieruchomości, które profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Kompleksowo przeprowadzamy go przez proces zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. 

Prowadzimy pełną obsługę w językach: polskim, angielskim i hiszpańskim.

Indywidualne podejście

Więcej

Ventana Properties to butikowe biuro nieruchomości, gdzie znajdziesz profesjonalne wsparcie, skuteczność i zrozumienie dla swoich oczekiwań. Wyróżnia nas empatia i elastyczność.

Technologia i Digitalizacja

Więcej

Wykorzystujemy najnowsze narzędzia digitalowe optymalizujące i usprawniające procesy dopasowania i sprzedaży. Dzięki temu masz pewność, że obsługa naszego biura nieruchomości będzie profesjonalna, szybka i efektywna. 

Kompleksowość obsługi

Więcej

Oferujemy doradztwo w każdym obszarze związanym z nieruchomościami. Nasz zespół pracowników i współpracowników to wysoko wykwalifikowani eksperci z wieloletnim polskim i międzynarodowym doświadczeniem.

SZUKASZ NIERUCHOMOŚCI

Myślisz o zakupie nieruchomości? Ułatwiamy, doradzamy i usuwamy przeszkody. W naszej ofercie znajdują się nieruchomości z Warszawy, z ciekawych rejonów Polski oraz z Hiszpanii.

Zapytaj o ofertę

ROzważasz Sprzedaż

Jesteś właścicielem atrakcyjnego domu, mieszkania, lokalu? Jeśli chcesz je sprzedać, zgłoś się do nas – wiemy, jak sprawić, by Twoja nieruchomość szybko znalazła właściwego nabywcę.

Dowiedz się więcej

planujesz wynajem

Chcesz powierzyć nam wynajem i oszczędzić sobie czasu i stresów? Zarówno Najemca jak i Wynajmujący doceni współpracę z naszym biurem, znajdując tu kompleksowe wsparcie. 

Poznaj szczegóły

zadzwoń