Obsługa i Doradztwo

Ventana Properties to profesjonalna obsługa Twojej nieruchomości, usługa premium Consierge oraz kompleksowe doradztwo.

ventana

SZUKASZ NIERUCHOMOŚCI

Myślisz o zakupie nieruchomości? Ułatwiamy, doradzamy i usuwamy przeszkody. W naszej ofercie znajdują się nieruchomości z Warszawy, z  ciekawych miejsc Polski oraz z Hiszpanii.

Zapytaj o ofertę

ROzważasz Sprzedaż

Jesteś właścicielem atrakcyjnego domu, mieszkania, lokalu? Jeśli chcesz je sprzedać, zgłoś się do nas – wiemy, jak sprawić, by Twoja nieruchomość szybko znalazła właściwego nabywcę.

Dowiedz się więcej

planujesz wynajem

Chcesz powierzyć nam wynajem i oszczędzić sobie czasu i stresów? Zarówno Najemca jak i Wynajmujący doceni współpracę z naszym biurem, znajdując tu kompleksowe wsparcie. 

Poznaj szczegóły

biuro nieruchomości

Obsługa nieruchomości i doradztwo

Pracując z nami masz pewność, że pomożemy Ci w każdym obszarze związanym z zakupem, sprzedażą, wynajmem nieruchomości – obsługa (w tym usługa Consierge nieruchomości) jak i doradztwo są na najwyższym poziomie. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji w zakresie dostosowanym do Twoich oczekiwań. Jesteśmy profesjonalistami; pracujemy szybko i z zaangażowaniem. Oferujemy zarówno usługę Consierge nieruchomości jak i kompleksowe doradztwo w całym procesie  przed i potransakcyjnym

Kompleksowe doradztwo

Nasi eksperci i partnerzy zapewniają całościowe wsparcie każdego obszaru związanego zarówno z samym procesem kupna-sprzedaży i wynajmu nieruchomości, jak również z przygotowaniem do transakcji i wsparciem pozakupowym.

Doradztwo inwestycyjne i transakcyjne także dla klientów indywidualnych

Wsparcie prawne

Doradztwo techniczne i architektoniczne

Pomoc architekta przy wycenie i aranżacji wnętrz

Doradztwo finansowe i ubezpieczeniowe

Obsługa w językach: polskim, angielskim, hiszpańskim

Consierge nieruchomości

Oferujemy pełną obsługę Twojej nieruchomości niezależnie od tego, czy jesteś zdecydowany na zakup, czy ją wynajmujesz. Nasi eksperci zapewniają kompleksową opiekę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Pełna obsługa prawna

Doradztwo finansowe i biznesowe

Wyceny rynkowe nieruchomości na sprzedaż i wynajem

Pośrednictwo transakcyjne

Obsługa w językach: polskim, angielskim, hiszpańskim

Doradztwo architektoniczne i aranżacyjne

profesjonalizm

Jesteśmy ekspertami od korzystnych transakcji. Z nami celnie kupisz i korzystnie sprzedasz nieruchomość. Profesjonalnie i kompleksowo obsługujemy każdy obszar związany z Twoją transakcją.

bezpieczeństwo

Jasne warunki współpracy i transparentność to podstawy naszego funkcjonowania. Zapewniamy pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie procesu kupna-sprzedaży nieruchomości.

komfort

Pracujemy szybko i z zaangażowaniem. Dopilnujemy każdego szczegółu transakcji. Doradzimy w kwestiach technicznych, prawnych i finansowych. Zadbamy o Twój komfort.

Kompleksowe doradztwo w obszarze nieruchomości

Nasi eksperci pomogą Ci w procesie zakupu, sprzedaży i najmu

ventana

zadzwoń