Rozważasz Sprzedaż

Sprzedaj z nami nieruchomości: dom, mieszkanie lokal w Warszawie

ventana

Lokalizacja

Jesteś właścicielem ciekawej nieruchomości (dom, mieszkanie, lokal) w Warszawie: Wilanowie, Ursynowie, Mokotowie, Konstancinie Jeziornie, Powsinie, Wawrze lub innej atrakcyjnej Twoim zdaniem lokalizacji w Polsce? Chcesz ją sprzedać korzystnie i szybko? Z pasją podejmiemy się tego zadania

Marketing i digitalizacja

Współpraca z nami to praca z profesjonalistami z wieloletnim międzynarodowym doświadczeniem marketingowym, strategicznym i biznesowym. By móc szybko sprzedać Twoją nieruchomość wykorzystujemy najskuteczniejsze narzędzia Marketing 360 dla Twojej oferty z naciskiem na media digitalowe (SEM, SEO, SM)

Walory nieruchomości

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, a także dziedzinie marketingu. Dlatego dobrze wiemy jakie walory ma Twój lokal, działka, czy dom i jak sprawić, by szybko znalazł właściwego nabywcę. Poznaj pozostałe benefity współpracy z nami. Odezwij się i sprawdź szczegóły. 

 

Tempo, kompleksowość i efektywność

Pracujemy szybko i z zaangażowaniem. Jesteśmy elastyczni i profesjonalni. Stanowimy zespół ekspertów z wielu dziedzin: nieruchomości, marketing, PR, prawo, technologia budowlana, rzeczoznawstwo, architektura. Oferujemy pełne wsparcie oraz doradztwo transakcyjne i około-transakcyjne oraz obsługę w językach: polskim, angielskim, hiszpańskim.

Our Team is multilingual

We have many years of international business experience

ventana 

Sukcesem efektywnej sprzedaży nieruchomości jest dzisiaj skuteczny digital marketing

 

Wykorzystujemy najnowsze narzędzia digitalowe optymalizujące i usprawniające procesy dopasowania i sprzedaży. Dzięki temu masz pewność, że obsługa naszego biura nieruchomości będzie profesjonalna, szybka i efektywna. 

Pozostałe usługi

planujesz wynajem

Chcesz powierzyć nam wynajem i oszczędzić sobie czasu i stresów? Zarówno Najemca jak i Wynajmujący doceni współpracę z naszym biurem, znajdując tu kompleksowe wsparcie. 

Poznaj szczegóły

SZUKASZ NIERUCHOMOŚCI

Myślisz o zakupie nieruchomości? Ułatwiamy, doradzamy i usuwamy przeszkody. W naszej ofercie znajdują się nieruchomości z Warszawy, z ciekawych rejonów Polski oraz z Hiszpanii.

Zapytaj o ofertę

potrzebujesz doradcy

Zapewniamy wsparcie procesu kupna-sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości, jak również przygotowania do transakcji, wsparciem pozakupowym i pełną obsługą nieruchomości.

Zapytaj o ofertę

zadzwoń