Nieruchomości Hiszpania

Hiszpania to idealne miejsce na Twój drugi dom i inwestycję z atrakcyjnym ROI – znajdź dla siebie wymarzony apartament lub przestronną willę w Hiszpanii 

ventana

nowe możliwości inwestycyjne

Rozważasz zainwestowanie swoich środków w Hiszpanii? To jest bardzo dobry moment. Nieruchomości na Półwyspie Iberyjskim nie drożeją tak szybko jak w naszym regionie. Poza tym są znacznie bardziej atrakcyjne turystycznie.  Hiszpania to drugi na świecie kraj pod względem przyjmowanych turystów zagranicznych (około 55 mln rocznie). 

Zapraszamy do współpracy z naszym biurem. Działamy głównie w rejonach: Malaga, Marbella, Estepona, Huelva, Kadyks, Kordoba, Sewilla, Granada, Alicante, Walencja, Barcelona i Madryt, ale jeśli masz zapytanie dotyczące innej lokalizacji, nie wahaj się wysłać je do nas. Pośredniczymy w transakcjach w całej Hiszpanii. 

Znajdź swój Dom lub Apartament w przepięknej Hiszpanii

Ventana Properties to biuro nieruchomości, które profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Z nami znajdziesz nieruchomość, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. 

Szybkość działania i profesjonalizm jakiego potrzebujesz

Więcej

Obsługa transakcji wyszukiwania i zakupu nieruchomości a także procesu około-transakcyjnego. 

Wsparcie na każdym etapie

Więcej

Bezpiecznie i bezstresowo przeprowadzimy Cię przez proces zakupu nieruchomości w Hiszpanii. Zorganizujemy wizytę rekonesansową, pomożemy w przygotowaniu dokumentów, finansowania i dopełnienia wszystkich formalności. 

Skuteczność i partnerstwo

Więcej

Oferujemy transparentne warunki współpracy oraz obsługę w językach: polskim, angielskim, hiszpańskim. Nasz zespół pracowników i partnerów to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. 

Domy i segmenty

Szukasz wyjątkowego miejsca w Hiszpanii w otoczeniu zieleni, z własnym basenem, idealnego na Twój drugi dom lub inwestycję w przyszłość? Z nami znajdziesz rezydencję, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania i marzenia.

Apartamenty i MIESZKANIA

Jeśli szukasz nieruchomości atrakcyjnej inwestycyjnie, wybierz apartament lub mieszkanie w rejonach Hiszpanii atrakcyjnych turystycznie i z łatwym dostępem do lotniska. Z nami znajdziesz idealną nieruchomość na wypoczynek i inwestycję.

KONTAKT

biuro@ventanaproperties.pl
+48 537 720 760

ZAPRASZAMY W GODZINACH

poniedziałek 10.00-18.00
wtorek 10.00-18.00
środa 10.00-18.00
czwartek 10.00-18.00
piątek 10.00-18.00
sobota 10.00-14.00

Czekamy na Ciebie

Napisz który region Hiszpanii Cię interesuje i jakiej nieruchomości szukasz?

Chcesz dostawać aktualne informacje o ofertach i trendach? Zaznacz także zgodę poniżej.

3 + 15 =

kontakt

zadzwoń