Poznaj nasze Biuro

Jesteśmy butikowym biurem nieruchomości

ventana

Biuro Niruchomości

Eksperci od udanych transakcji

Ventana Properties to butikowe biuro nieruchomości, gdzie znajdziesz profesjonalne wsparcie, skuteczność i zrozumienie dla swoich oczekiwań. Wyróżnia nas empatia i elastyczność. Mamy wieloletnie doświadczenie, zarówno międzynarodowe jak i korporacyjne, dlatego jesteśmy w stanie sprostać nawet wyśrubowanym oczekiwaniom. Charakteryzujemy się wysoką kulturą i pełnym profesjonalizmem obsługi oraz wyczuciem estetycznym i zmysłem architektonicznym. Zajmujemy się nieruchomościami w Warszawie oraz ofertami z rekreacyjnych rejonów Polski i Hiszpanii.

Butikowe Biuro Nieruchomości

Prowadzimy pełną obsługę w kilku językach – m.in. polskim, angielskim, hiszpańskim. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ponieważ jako butikowe biuro nieruchomości możemy działać sprawnie i optymalnie. Kompleksowo przeprowadzamy każdego klienta przez proces zakupu lub sprzedaży nieruchomości. Prowadzimy doradztwo w każdym obszarze związanym z nieruchomościami. Nasz zespół pracowników i współpracowników to wysoko wykwalifikowani eksperci z wieloletnim polskim i międzynarodowym doświadczeniem.

Współpraca i kariera

Zapraszamy osoby i firmy zainteresowane współpracą z nami. Skontaktuj się i przedstaw nam swoją propozycję.

ventana

O nas

Nasza historia

Nasza historia sięga 1997 roku, w którym powstało rodzinne licencjonowane biuro nieruchomości BR Faktor w Nieporęcie pod Warszawą. Z racji swojej lokalizacji, biuro przez kilkanaście lat zajmowało się głównie malowniczymi nieruchomościami rekreacyjnymi, położonymi w okolicach Warszawy oraz na Mazurach.

Dziś, w drugim pokoleniu, Ventana Properties jako nowoczesne i ekskluzywne biuro nieruchomości, niejako kontynuuje tradycję rodzinnego biznesu w nowej odsłonie.

Anna Lopez Parra
nr Licencji PRFN 27515

Twórczyni Ventana Properties – senior manager i businesswoman. Od kilkunastu lat związana jest z marketingiem i sprzedażą na rynku polskim i rynkach zagranicznych. Pracowała dla największych korporacji i globalnych marek, wspierając ich dynamiczny rozwój.

Przed założeniem Biura Nieruchomości, kilka lat pracowała w korporacjach na stanowiskach Dyrektora Marketingu i Strategii sprzedażowej, odpowiadając za transformację digitalową i rozwój biznesu w Europie. Wcześniej, przez ponad 10 lat zarządzała agencjami marketingowymi. Jako Dziennikarz z wykształcenia, stworzyła i prowadziła w tym czasie program radiowy o kobietach przedsiębiorczych, „Inspiracje w Kolorze Biznesu” w Radiu Kolor.

Co robimy

SZUKASZ NIERUCHOMOŚCI

Myślisz o zakupie nieruchomości? Ułatwiamy, doradzamy i usuwamy przeszkody. W naszej ofercie znajdują się nieruchomości z Warszawy, z ciekawych rejonów Polski oraz z Hiszpanii.

Zapytaj o ofertę

ROzważasz Sprzedaż

Jesteś właścicielem atrakcyjnego domu, mieszkania, lokalu? Jeśli chcesz je sprzedać, zgłoś się do nas – wiemy, jak sprawić, by Twoja nieruchomość szybko znalazła właściwego nabywcę.

Dowiedz się więcej

planujesz wynajem

Chcesz powierzyć nam wynajem i oszczędzić sobie czasu i stresów? Zarówno Najemca jak i Wynajmujący doceni współpracę z naszym biurem, znajdując tu kompleksowe wsparcie. 

Poznaj szczegóły

potrzebujesz doradcy

Zapewniamy wsparcie procesu kupna-sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości, jak również przygotowania do transakcji, wsparciem pozakupowym i pełną obsługą nieruchomości.

Zapytaj o ofertę

strefa dewelopera

Jesteś Deweloperem i potrzebujesz zasobów w obszarze sprzedaży i marketingu? Zapraszamy do współpracy z naszym Biurem. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i dedykowany zespół sprzedażowy.

Dowiedz się więcej

Sprawdź już teraz jak działamy

Oferujemy pełną obsługę w języku polskim, angielskim i hiszpańskim

zadzwoń